POZNAJ ZESTAWY HYDROFOROWE DAB PUMPS!

Włoska firma DAB Pumps, mimo dość krótkiej obecności na polskim rynku, wyrobiła sobie markę solidnego dostawcy innowacyjnych rozwiązań, rozpoznawalnego głównie za sprawą elektronicznych bezdławnicowych pomp obiegowych i cyrkulacyjnych.

Jeśli to także Twoje pierwsze skojarzenie, czas poznać kolejny mocny punkt w ofercie firmy: elektroniczne zestawy hydroforowe do wody bytowej i instalacji ppoż., spełniające normy i wysokie oczekiwania zarówno projektantów, jak i inwestorów pod względem niezawodności, wydajności i przyjaznej eksploatacji.

webinarium DAB

Już 12 maja 2021 r. o godz. 10.00. odbędzie się bezpłatne, praktyczne webinarium pt. „ Poznaj nowoczesne, elektroniczne zestawy hydroforowe DAB dla instalacji bytowych i przeciwpożarowych ”.

Pozwoli ono poznać zestawy hydroforowe DAB Pumps zarówno pod kątem potrzeb projektanta i generalnego wykonawcy, jak i oczekiwań inwestora. Na projektantów, którzy już znają zestawy do podnoszenia ciśnienia DAB Pumps, czeka nowość w ofercie firmy – zestaw hydroforowy kompaktowy, ale w pełnym wymiarze niezawodny.

Webinarium poprowadzi Jakub Kurowski, Area Sales Manager w DAB, na co dzień współpracujący z projektantami i generalnymi wykonawcami w zakresie instalacji zestawów hydroforowych wody bytowej i ppoż. Przedstawi możliwości, jakie urządzenia DAB dają projektantom oraz odpowie na często pojawiające się pytania, dotyczące zestawów hydroforowych, zarówno w zastosowaniach bytowych, jak i pożarowych.

zapisz sie na webinarium

Bezpłatne webinarium „Poznaj nowoczesne, elektroniczne zestawy hydroforowe DAB dla instalacji bytowych i przeciwpożarowych”

termin: 12 maja 2021 r. o godz. 10.00
czas: 60-80 min.
miejsce: online (otrzymasz link do wydarzenia po rejestracji!)
odbiorcy: projektanci i generalni wykonawcy

prowadzący:

Jakub Kurowski

Jakub Kurowski, Area Sales Manager w firmie DAB od 2016 roku (niemal od początku istnienia spółki w Polsce). Odpowiada za współpracę z projektantami i generalnymi wykonawcami w zakresie instalacji zestawów hydroforowych wody bytowej i ppoż. Wcześniejsze doświadczenia zdobywał m.in. w firmach Carrier oraz Toshiba. Prywatnie zapalony narciarz biegowy i triathlonista.

W programie:

  1. DAB Pumps Poland dla projektanta
  2. Nowość: kompaktowe zestawy hydroforowe  ESYBOX MAX
  3. Rozwiązania dla wymagających: elektroniczne zestawy hydroforowe DAB w instalacjach wody bytowej i przeciwpożarowej:  123 KVC-AD oraz 45KVCX-AD; 1234 NKVE MCE/P; 1KDN EN12845; 1KVT EN12845
  4. Pytania Uczestników.
 zestawy hydroforowe - DAB Pumps
DAB Pumps – zestawy hydroforowe dla każdego projektu!