ROZWIĄZANIA BELIMO DLA WENTYLACJI I KLIMATYZACJI | 2021

Solidna dawka rzetelnej wiedzy produktowej w zakresie regulacji i automatyki, nowości firmowe, inspirujące przykłady zastosowań produktów i odpowiedzi na nurtujące branżę pytania staną się Państwa udziałem już 28 września podczas konferencji online firmy BELIMO i zaproszonych gości. Zapraszamy projektantów, wykonawców, automatyków i zarządców zainteresowanych instalacjami wentylacyjno-klimatyzacyjnych.

Przyzwyczailiśmy się już nieco do stanu epidemii, a spotkania online z firmą BELIMO wpisały się na stałe w grafik branży HVAC. Zapraszamy Państwa do udziału w wydarzeniu wyjątkowym w  skali roku: konferencji poświęconej rozwiązaniom firmy BELIMO dla instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. W tym roku będą Państwo mieli okazję zapoznać się z prawdziwym skokiem rozwojowym innowacyjnych produktów Belimo i poznać praktyczne sposoby ich zastosowania.

Konferencja online pt. Rozwiązania Belimo dla wentylacji i klimatyzacji odbędzie się 28 września 2021 r. o godz. 10.00.    Do dyspozycji gości będą doświadczeni eksperci BELIMO (Regionalni Kierownicy oraz Doradcy Projektowi) oraz firm produkujących systemy automatyki budynkowej i BMS: Wago i Sabur. Przygotowane przez ekspertów solidne i rzeczowe inżynierskie prezentacje produktowe pomogą zaprojektować, opomiarować i eksploatować nowoczesne instalacje wentylacyjno-klimatyzacyjne.

Zaproszenie na konferencję Belimo

Podczas konferencji poznają Państwo nowe ułatwienia dla projektantów, instalatorów i automatyków. Polecamy Państwa uwadze m.in. zagadnienia związane z zarządzeniem energią w budynku – czeka na Państwa nowa jakość monitorowania i optymalizacji zużycia energii termicznej! Zgodnie z najlepszą tradycją spotkań edukacyjnych Belimo, wszyscy eksperci odpowiedzą na pytania uczestników zadane podczas spotkania.

Dla wszystkich uczestników – zarówno współpracujących z firmą od dawna, jak i nowych klientów – konferencja będzie także okazją do spotkania z zarządem firmy, który przedstawi Państwu zmiany organizacyjne w Belimo.

Program konferencji i prelegenci

zastosowania temp. cieczy [°C] Hmax [m] Qmax [m3/h] pmax [bar]
Wilo-Stratos MAXO
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie wilo_maxo-783x480.jpg
wodne instalacje grzewcze, instalacje klimatyzacyjne, zamknięte obiegi chłodzenia, przemysłowe instalacje cyrkulacyjne

ZNAKOMITA DO OBIEKTÓW KOMERCYJNYCH Z BMS

-10 ÷ 110 16 68 16
Wilo-Stratos PICO
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie wilo_pico-783x480.jpg
wodne instalacje grzewcze, instalacje klimatyzacyjne, przemysłowe instalacje obiegowe.

NAJWYŻSZA SPRAWNOŚĆ ENERGETYCZNA – EEI NAWET 0,16
2 ÷ 110 6 3,1 / 3,7 10
Wilo-Stratos PICO-Z
Pompa Wilo Pico Z
instalacje cyrkulacyjne c.w.u. do zastosowań przemysłowych i w technice budynków

OPTYMALIZACJA INSTALACJI

2 ÷ 70
2 ÷ 75*
*do 4h
6 4,0 10
Wilo-Star Z NOVA T
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie wilo_nova_t-783x480.jpg
instalacje cyrkulacyjne c.w.u. do zastosowań przemysłowych i w technice budynków

MAKSIMUM BEZPIECZEŃSTWA HIGIENICZNEGO

2 ÷ 95 1 0,4 10
Tabela. Przykładowe pompy obiegowe i cyrkulacyjne firmy Wilo. Łatwo stwierdzić, dla jakich zadań sprawdzą się najlepiej.

 

10:00    Powitanie, wprowadzenie i omówienie zmian organizacyjnych w BELIMO             (Krzysztof Jaglak i Wojciech Erchard);

10:25    Wyróżniające cechy zaworów kulowych regulacyjnych równoważących (Paweł Soboń);

11:00    Szczególne zastosowania zaworów grzybkowych i siłowników liniowych (Dariusz Gawłowski);

11:20    Monitorowanie zużycia energii termicznej – nowoczesne liczniki i zawory z nimi współpracujące

(Krzysztof Błażejewicz);

12:00    Przykłady zastosowań czujników (Jakub Studniarek);

12:25    Aplikacje ułatwiające projektowanie, dobór i serwis produktów BELIMO (Maciej Gwoździński);

12.55    Prezentacja firmy WAGO;

13.15    Moduły sterujące do klimakonwektorów (FCU), belek chłodzących i grzejników – alternatywa dla skrzynek zasilających, prefabrykacja, krótszy czas i niższy koszt realizacji inwestycji  (Leszek Jabłoński, SABUR)

Jeśli szukają Państwo pewnych, przyszłościowych rozwiązań technicznych dla swoich projektów, nie może zabraknąć Państwa na konferencji BELIMO 2021. Udział jest bezpłatny, prosimy jednak o wcześniejszą rejestrację.

Zarejestruj  się na konferencję

Po rejestracji otrzymają Państwo link zapewniający dostęp do sali konferencyjnej, a także przypomnienie o wydarzeniu (na dobę i na godzinę przed rozpoczęciem spotkania).

Zapraszamy we wtorek, 28 września o godz. 10.00!